مدیریت ارتباط با اقوام و انتخاب آگاهانه دوستان خانوادگی

انتشار یافته در تاریخ: 13 ژوئن 2014

نقش و اهمیت جایگاه والدین در کیفیت زندگی همسران جوان، نقش آسیب‌زای برخی از سنّت‌های تحمیلی در گسستگی خانواده جوان، شیوه‌های کمک والدین در تحقق و حفظ استقلال حانواده جوان، نقش گفتگو و برنامه-ریزی مدبّرانه زن و شوهر جوان در تنظیم نحوه معاشرت با اقوام و دوستان،Thumb32 خانواده نوپا و اهمّیت انتخاب دوستان خانوادگی متناسب و سازگار بر اساس اهداف متعالی.

(مدّت زمان جلسه 2 ساعت)

ss

 1. الیاس بیگدلی گفت:

  باعرض سلام و ادب و احترام خدمت استاد والا مقام ،من این نوشته ی حضرتعای خیلی نیاز دارم چگونه تهیه نمایم از وبلاگتان نتواستم تهیه نمایم
  ((مدیریت ارتباط با اقوام و انتخاب آگاهانه دوستان خانوادگی)) با تشکر الیاس بیگدلی

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و تشکر از ابراز محبت شما
   برخی از سخنرانی‌ها دارای فایل ویدیویی و برخی دارای فایل صوتی هستند. با این حال در تعداد کمی از سخنرانی‌ها امکان ضبط برای ما نبوده است. ان‌شاا…. به محض آن که سخنرانی مشابهی در همین موضوع ضبط گردد،‌از طریق سایت به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلاش علمی خستگی‌ناپذیر

استاد ساویز کار تخصصی خود را در رشته مهندسی آغاز کردند و پیشینه موفقی شامل بیش از بیست و پنج سال مدیریت تولید ماشین آلات صنعتی در کشور دارند. همزمان با توجه به گرایش عمیق به مطالعات انسانی، تحصیلات خود را در حوزه جامعه شناسی و سپس روانشناسی دنبال کردند. در فاصله سالهای 1386 تا 1390 عهده دار مدیریت مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت و نیز مشاور دانشکده مهندسی برق در ارتقای فضای انسانی و پیشرفت علمی بوده و امروز ضمن ادامه تحقیقات خود، به عنوان مشاور اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه به اجرای طرح هایی برای رشد پویایی و انگیزه علمی و سلامت دانشجویان مشغول هستند. علائق تحقیقاتی ایشان در حال حاضر در حوزه روانشناسی خانواده ، و روانشناسی اجتماعی و محیطی با تکیه بر محیط‌های آموزشی و فضای انسانی دانشکده ها و ارتباط ساختار و کیفیت آن ها با انگیزش و سلامت فراگیرندگان است. ایشان هرروزه سهم مهمی از وقت خود را به مطالعه و ارائه مشاوره اختصاص می دهند.