ورود به دانشگاه: مرحله‌ای جدید از هدف‌گذاری و مسئولیت‌پذیری

انتشار یافته در تاریخ: 14 نوامبر 2014

speaker_logo  این  سخنرانی  به دعوت تعدادی از اساتید دانشکده معماری و شهرسازی برای جمعی از دانشجویان این داتنشکده ارائه شد و قرار است در قالب جلسات منظمی ادامه یابد. برخی از سرفصل‌ها و  فرازهای مهم در این حوزه عبارتند از:  ورود به دانشگاه و نیاز به تعریف اهداف جدید، امنیت به معنای احاطه بر محیط، مراکز حمایتی دانشگاه، رشد ما و موثر شدن برای خود و جامعه وابسته به تصمیم خود ماست،  انتخاب هدف و مسیر زندگی با عقلانیت، رشد عقل ، هر یک از ما منحصر به فرد هستیم،  اهداف بزرگ قطعاً قابل دستیابی هستند، هدفی که انتخاب می‌کنیم باید به گونه‌ای باشد که در ما یک حسّ ویژه برای رسیدن ایجاد کند.مدیریت نیروهای خود.   (۴۰ دقیقه)

 

     Memari930821_3

     Memari930821_0   Memari930821_1   Memari930821_4

speaker_logoدانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت، ۲۱ آبان‌ماه  ۱۳۹۳:

 

[audio width=”720″ mp3=”http://asaviz.ir/wp-content/uploads/2014/11/Da.Memari-Va-Shahrsazi_Woroode-Be-Daneshgah_93_8_21_cmprs.mp3″][/audio]


 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلاش علمی خستگی‌ناپذیر

استاد ساویز کار تخصصی خود را در رشته مهندسی آغاز کردند و پیشینه موفقی شامل بیش از بیست و پنج سال مدیریت تولید ماشین آلات صنعتی در کشور دارند. همزمان با توجه به گرایش عمیق به مطالعات انسانی، تحصیلات خود را در حوزه جامعه شناسی و سپس روانشناسی دنبال کردند. در فاصله سالهای 1386 تا 1390 عهده دار مدیریت مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت و نیز مشاور دانشکده مهندسی برق در ارتقای فضای انسانی و پیشرفت علمی بوده و امروز ضمن ادامه تحقیقات خود، به عنوان مشاور اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه به اجرای طرح هایی برای رشد پویایی و انگیزه علمی و سلامت دانشجویان مشغول هستند. علائق تحقیقاتی ایشان در حال حاضر در حوزه روانشناسی خانواده ، و روانشناسی اجتماعی و محیطی با تکیه بر محیط‌های آموزشی و فضای انسانی دانشکده ها و ارتباط ساختار و کیفیت آن ها با انگیزش و سلامت فراگیرندگان است. ایشان هرروزه سهم مهمی از وقت خود را به مطالعه و ارائه مشاوره اختصاص می دهند.